Hemen Ara

TEC 925 AKILLI KİLİT ÇİFT OKUYUCULU SENSÖRLÜ

* SAĞLAM *DARBELERE DAYANIKLI *İÇ VE DIŞ KULLANIM *KULLANICI DOSTU *AKÜLÜ TRAFO İLE KULLANIM *HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI *YÜKSEK GÜVENLİK *KAPI AÇMA Akıllı kilit, yaşlılara, çocuklara, engellilere apartman kapısını açmak için kolaylık sağlayan, ellerinde malzemelerle gelen apartman sakinlerinin anahtar arama derdine son vererek, kart ya da çipli anahtar kullanarak kapılarının açılmasını sağlayan son teknolojik kilitlerdir. TEC 920 Akıllı kilit, her türlü görüntülü ve diyafon sistemi ile uyumlu çalışarak, apartman kapılarınıza, işyeri kapılarına montajlı kullanılabilir. TEC 920 akıllı kilit motorlu yapısı, ön ve arka okuyucu ile sizlere, hem apartman içinden , hem kapının dışından kilidin açılmasını kolaylaştırarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üzerindeki buton ile alternatif açılma sağlar. Okuyucu üzerinde sistemin sürekli çalıştığını belirten led bulunmaktadır. Bina iç ve dış kullanımına uygun olarak tasarlanan TEC 920 akıllı kilit çelik kaplıdır. Ön ve arka okuyucusu, buton ve topuz sistemi ile çift yönlü geçişlerde rahatlıkla kullanılabilen kullanıcı dostu bir üründür. Dairelerden otomata basıldığında, bir sürü sonra otomatik olarak kapıyı kilitleyecektir. Bu süre ayarlanabilmektedir. Elektrik kesintilerine karşı akülü trafosu ile kullanımına devam edilmektedir. Tec 920 akıllı kilit, 1000 kullanıcıyı desteklemektedir. 12 VDC ile çalışan akıllı kilit, sağlam yapısı ve ile ekstra hiçbir bakım gerektirmemektedir.

Kapı sallandığında sensör açılmaz, 2 m ye kadar algılama mesafesi vardır. Kullanma kılavuzu Tec920 ile aynıdır.Bağlantı şemaları da Tec920 ile aynıdır.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Kullanıcı Kapasitesi : 1000 Kullanıcı
Çalışma Voltajı : 12 V DC
Okuma Mesafesi : 0-6 CM
Çalışma sıcaklığı :

-25 C – 55 C

Ölçüler : 170x100x65mm
Set İçeriği :

Akıllı Kilit, akülü trafo, ön ve arka okuyucu, kumanda, 1 adet çipli anahtarlık


Akıllı Kilit Ve Akülü Güç Kaynağı Bağlantısı

TEC 925 SENSÖRLÜ AKILLI KİLİT
TEC 925 SENSÖRLÜ AKILLI KİLİT
TEC 925 SENSÖRLÜ AKILLI KİLİT

Akıllı Kilit Ve Kartlı Geçiş Bağlantısı

Akıllı Kilidin Şifreli Geçişle Bağlantısı

TEC 925 SENSÖRLÜ AKILLI KİLİT
TEC 925 SENSÖRLÜ AKILLI KİLİT

Tec 925 Akıllı kilit sistemlerinin montajları, alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Akıllı Kilit setinin apartmana veya işyerine kurulumdan önce gerekli  incelemeler yapılmakta ve ürünün kapıya takılmaya hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Hırsızlık gibi istenmeyen durumların önüne geçen akıllı kilit sistemleriyetkili bayilerimiz  tarafından kısa bir süre içerisinde takılmaktadır. Montaj işleminin ardından tüm kontroller yapılarak cihazlarımız teslim edilmektedir. Akülü Güç Kaynağı ile birlikte takılan sistemlerimiz ister içeriden çiplerle istenirse düğme ile veya manuel olarak açılabilmektedir. Tec 925 Sensörlü kilitte içeriden çıkarken kilidin üzerinde bulunan sensör kapıya yaklaştığınızda otomatik olarak kapının açılmasını sağlayacaktır. Hırsızlara veya istenmeyen kişilere karşı apartmanınızı evinizi veya işyerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Elektrikler kesildiğinde Akülü Güç kaynağı kilidinizin uzun süre daha çalışmasını sağlayacaktır.

İletişim

İvedik O.S.B. 1122. Cadde 1472. Sokak No : 42 Ostim Yenimahalle / Ankara

0(312) 385 80 84

info@tecimm.com.tr

39° 59' 34.559"N, 32° 44' 18.784"E

Haberdar Ol